Edukontor | 22.06. EDU VALEMID: MARTIN VILLIG & TAXIFY
Rendi kontorilaud Kuressaare südames!
vabakontor, coworking space, töökoha rent, äripindade üür, kontoriruumid, koosolekute ruumid, edukontor, Kuressaare, Saaremaa, tunnirent, kaugtöökeskus, koostöötamiskeskus
3446
post-template-default,single,single-post,postid-3446,single-format-standard,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

22.06. EDU VALEMID: MARTIN VILLIG & TAXIFY

Reedel, 22.juunil kell 17:30

Rõõm teatada, et Edukontoril on külas saarlane Martin VilligTaxify tegevjuht ning üks loojatest. Ettevõte, mis algas tudengileiutisest, on kiirelt kasvanud üheks maailma enim kasutatavaks transpordilahenduseks enam kui kümne miljoni sõitjaga neljakümnes Euroopa ja Aafrika linnas.
Martin jagab meiega oma edulugu, vestlus toimub vabas õhkkonnas ning kõigil on võimalus küsimusi esitada.

NB! Osalejate arv on piiratud, registreeri end kindlasti alljärgneval lingil:
https://docs.google.com/forms/d/13Upjkd4Lvu2ByUHSduMvwHeGPPaLUQtuGvO8PBVPOlI/edit?ts=5b0d45da

Kohtume Kuressaare Edukontori ruumis “Ankur”
Sissepääs: 2€

Lisainfo:
Tegemist on esimese kohtumisõhtuga sarjast “Edu valemid”, mis toimub kord kuus detsembrini välja. Kuressaare Edukontori uus avatud kohtumiste sari on peamiselt noortele suunatud sari, kuid oodatud on kõik huvilised!
Sarja eesmärk on tutvustada valdavalt saare juurtega põnevaid ettevõtjaid, et saada neilt inspiratsiooni ja ideid enda tuleviku suunamiseks. Kohtumised toimuvad vabas õhkkonnas ning sarja eesmärk on ärgitada osalejaid arendama oma algatusvõimet ja ettevõtlikkust inspireerivate näidete varal.

Sarja toetab Saaremaa vald läbi huvihariduse ja huvitegevuse täiendava toetuse.