Edukontor | 16.08. EDU VALEMID: STEN TAMKIVI
Rendi kontorilaud Kuressaare südames!
vabakontor, coworking space, töökoha rent, äripindade üür, kontoriruumid, koosolekute ruumid, edukontor, Kuressaare, Saaremaa, tunnirent, kaugtöökeskus, koostöötamiskeskus
3603
post-template-default,single,single-post,postid-3603,single-format-standard,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

16.08. EDU VALEMID: STEN TAMKIVI

Neljapäeval, 16.augustil kell 18:00

Sten Tamkivi on unikaalse tööteega IT-ettevõtja. Ta lõi 18-aastaselt digimeedia ettevõtte, juhtis kaheksa aastat Skype Eesti ülikiiret tähelendu ja on viimastel aastatel ehitanud globaalseid lahendusi elupaiga vahetamiseks (Teleport /Topia). Lisaks väljendab ta tihti oma selgeid arvamusi vaba ja tolerantse ühiskonna kaitseks.

Kuressaare Edukontoris uurime Stenilt, mida ta eri etappides õppinud on ja nuputame tema abil, milliseid globaalseid arenguid Saaremaal rakendada saaks.

NB: Osalustasu on 2€. Osalejate arv on piiratud, registreeri end kindlasti alljärgneval lingil:
https://goo.gl/forms/dEnywdUPOtwDX21q2

Lisainfo:
Tegemist on kolmanda kohtumisõhtuga sarjast “Edu valemid”, mis toimub kord kuus detsembrini. Kuressaare Edukontori avatud kohtumiste sari on peamiselt suunatud noortele, kuid oodatud on kõik huvilised!
Sarja eesmärk on tutvustada valdavalt saare juurtega põnevaid ettevõtjaid, et saada neilt inspiratsiooni ja ideid enda tuleviku suunamiseks. Kohtumised toimuvad vabas õhkkonnas ning sarja eesmärk on ärgitada osalejaid arendama oma algatusvõimet ja ettevõtlikkust inspireerivate näidete varal.
Sarja toetab Saaremaa vald läbi huvihariduse ja huvitegevuse täiendava toetuse.