Edukontor | 08.11. Inglise keele huviliste esmakohtumine
Rendi kontorilaud Kuressaare südames!
vabakontor, coworking space, töökoha rent, äripindade üür, kontoriruumid, koosolekute ruumid, edukontor, Kuressaare, Saaremaa, tunnirent, kaugtöökeskus, koostöötamiskeskus
3155
post-template-default,single,single-post,postid-3155,single-format-standard,edgt-cpt-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

08.11. Inglise keele huviliste esmakohtumine

Kolmapäeval, 8.novembril kell 18.00

Edukontoris on algamas uus kursus keelehuvilistele!
Sind ootab inglise keele õpetaja Natalie, kes on tulnud päikeselisest Ateenast Kuressaarde elama ning ootab rõõmuga kohtumist siinsete inglise keele huvilistega.
Kui soovid oma inglise keele oskusi lihvida, siis tule esmakohtumisele 8.novembril kell 18. Ära oma keeleoskuse pärast muretse – esimene kokkusaamine ongi mõeldud selleks, et omavahel tutvuda ja panna piisava huvi korral kokku sobivad keelegrupid.
Esimene kohtumine on osalejatele tasuta!
Inglise keele õpetaja Natalie Manioti on kreeklanna, kes omandanud Cambridge´i inlgise keele võõrkeelena õpetamise sertifikaadi ning keeleõpetamisega tegelenud 2009.aastast. Tema keelehuvi ulatub inglise keelest kaugemale – ta on õppinud ülikoolis vene keelt ning hetkel on asunud eesti keelt omandama:)
Tule ja saa Nataliega tuttavaks!